Müzik Oynatma ve Düzenleme Programı Ücretsiz İndir Helium Music Manager Free Version Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Müzik Oynatma ve Düzenleme Programı Helium Music Manager Free Version Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Helium Music Manager Free Version isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Helium Music Manager bir çok özelliği içerisinde barındıran gelişmiş bir müzik oynatma ve düzenleme aracıdır. Piyasadaki ciddi rakiplerinin sahip olduğu her özelliğe sahip olmakla birlikte, bir çok yeni özelliği de içerisinde barındırır. Programı değişik başlıklar altında tanımaya çalışalım.

İçeri Aktarma:Mp3, mp4, FLAC, OGG, WMA ve bilinen diğer ses formatlarının yanı sıra ses CD’lerini de destekler. Büyük müzik arşivlerine sahip olan kullanıcılara daha yüksek performans sunabilmek için Microsoft SQL Server ve MySQL desteği içermektedir.

Kapsamlı dosya desteği: Sadece standart dosya formatları dışında, yeni ve yükselişte olan dosya formatlarını destekler. Şu anda mp3, mp4, WAV, ACC, M4A, WMA, OGG, FLAC, WacPack, ape formatlarını destekler.
Albümlerinize ve müzik dosyalarınıza kapak fotoğrafları:  Helium Music Manager ile internet üzerinden müzik dosyalarınız için hızlı bir arama yaparak kolayca sanatçı ve albüm resimleri, biyografiler ve şarkı sözlerine ulaşabilirsiniz
CD’lerinizi yedekleme: Müzik cd’lerinizi kolaylıkla bilgisayarınızda arşivleyebilirsiniz ve bu işlemi yaparken Helium Music Manager internet üzerinden çevrimiçi olarak müzik cd’lerinizde parçaların sanatçı ve şarkı adlarını, albüm kapaklarını sizin için bulup indirerek entegre eder.
iTunes ve Windows Media Player’dan aktarma: iTunes, Winamp, Windows Media Player gibi kullandığınız tüm programların kitaplıklarını kolayca Helium Music Manager’a aktarabilirsiniz. Çalma sayıları, tarih ve diğer bilgiler hemen transfer edilecektir.
Müzikler için bilgisayarınızı arayın: Programa müzik dosyalarınızın nerede olduğunu gösterin, o gerisini sizin için halleder. Mevcut etiket bilgilerini okur ve mevcut resimleri otomatik olarak albümlere ve sanatçılara atayacaktır.

Etiketleme:Dosyalarınız etiketlemek için kullanabileceğiniz bir çok araca sahiptir. Dosyalarınız ve alanlarınız arasındaki etiket içeriğini kopyalayabilir, toplu olarak değiştirebilir, ekleyebilir ve kaldırabilirsiniz.

Albüm kapakları ve sanatçı resimleri indirme: Biz, Yahoo, Google, Amazon.com, Discogs ve Last.fm gibi kaynaklardan albümleriniz ve müzik arşivleriniz için resim indirme desteği sağlar.
Sanatçı, şarkı ve albüm bilgilerini indirme: freedb, Amazon.com, Discogs ve MusicBrainz siteleri üzerinden albüm, sanatçı ve şarkı etiketlerini kolayca arşivlerinizle ilişkilendirebilirsiniz.
Standartları destekler: Standartlar standart olmadan önce bile program tarafından desteklenmekteydi. ID3, Vorbis Comments, APE, WMA ve ACC etiketlerinin tamamını desteklemekte.
Etiketleri el ile ekleme: Program sizin için birçok etiketleme işlemini kolayca yapıyor olsa da, isterseniz kendinizde hızlı ve kolayca etiketlemeyi elle yapabilirsiniz. İstediğiniz gibi şarkıcı adı, şarkı adı ve albüm adlarını değiştirebilirsiniz.
Otomatik etiketleme görevleri: Güncellemeler ve doğru etiketlemeler eklemek için özelleştirilebilir araçlar içerir. Gruplar halinde etiket işlemlerini yaparak tutarlı bir müzik kütüphanesi oluşturmak kolaylaşır.

Yönetmek:

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver