Müzik Miksaj Programı Ücretsiz İndir Pacemaker Editor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Müzik Miksaj Programı Pacemaker Editor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pacemaker Editor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pacemaker Editor, piyasada bulunan pek çok müzik miksaj editörünün aksine basit ve kullanışlı arayüzüyle dikkat çekiyor. En çok sevilen ve tercih edilen efektleri sizin için 6 farklı renkle editörüne taşıyan Pacemaker ile favori şarkılarınızı dinlerken miksleyebilir ve eğlenebilirsiniz. Ücretsiz olan programla içinizdeki DJ’i ortaya çıkarabilirsiniz.Pacemaker Editor sürükle-bırak özelliğiyle sizi hiç yormadan efekt eklemenizi ve zamanlamayı istediğiniz gibi değiştirebilmenizi sağlıyor. Yarattıp beğendiğiniz miksleri kaydederek saklamak veya arkadaşlarınızla paylaşmak ise size kalıyor. Eğer basit bir editörle miks oluşturmak istiyor ama diğer programlar size çok karışık geliyorsa Pacemaker aradığınız seçenek olabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver