Müzik Kopyalama Programı Ücretsiz İndir Audiograbber Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Müzik Kopyalama Programı Audiograbber Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Audiograbber isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Audiograbber,CD’lerinizden veya radyo, kaset gibi harici kaynaklardan müzik kopyalamanızı sağlıyor. Kopyalanan müzikler sabit diskinize WAV, MP3, WMA veya OGG dosyası olarak kopyalanabiliyor. Program iyi bir cd ripleme programında bulunması gereken ses düzeyini eşitleme, harici dosyaları kodlama, parça isimlerini indirme ve kaydetme ID3 etiketi ve CD Text desteği gibi özelliklerin tümüne sahip.

”Line-in-sampling”özelliği sayesinde kasetlerden kaydettiğiniz parçaları otomatik olarak ayırabilir ve Algorithmix tarafından sağlanan gürültü azaltma özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca programın kayıt zamanlama özelliğide mevcut. Audiograbber’in türkçe dil desteğide var. Programı türkçe kullanmak için File>Choose language menüsünden Turkishi seçmeniz yeterli.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver