Müzik Koleksiyonu Arşivleme Ücretsiz İndir Music Collection Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Müzik Koleksiyonu Arşivleme Music Collection Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Music Collection isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Music Collection müzik koleksiyonlarınızı arşivleyebilmeniz için geliştirilmiş ücretsiz bir programdır. Program ile elinizde bulunan her türlü medyayı ya da eklemeyi düşündüğünüz koleksiyonu kullanabilirsiniz. Ayrıca arşivlemek istediğiniz albümlerle ilgili her türlü bilgiyi ekleyebilir veya düzenleyebilirsiniz.

Albüm bilgileri elle girilebileceği gibi otoamatik olarak internet üzerinden de indirilebilir. Kaydettiğiniz albümler arasında kategorileme işlemi yaparak gerektiğinde istediğini parçalara veya albümlere filtreleme yaparak kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda programa girilen albüm bilgilerini istediğiniz zaman yazıcınızdan çıktı olarak alıp kullanabilirsiniz.

Müzik arşivleri yapan kullanıcılar için yararlı ve ücretsiz bir uygulama olan Music Collection‘ı kolayca indirip deneyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver