Müzik Kaydedici Ücretsiz İndir WildFire CD Ripper Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Müzik Kaydedici WildFire CD Ripper Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda WildFire CD Ripper isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

WildFire CD Ripper müzik CD’leri üzerindeki şarkılara ait ses verilerini dijital formatta çıkartarak isteğinize göre bu verileri değiştirmeden WAV dosyası olarak veya ses kodlayıcı üzerinden geçirerek sıkıştırılmış MP3 vb. diğer ses dosyası formatlarında kaydetmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Genel olarak CD Ripper veya CDDA aracı olarak bilinen bu tür programlar arasında özellikleri ve seçenekleri ile güçlü bir alternatif olan WildFire CD Ripper basit yapısı ve arayüzü ile kolaylıkla her kullanıcının kullanabileceği ve müzik CD’lerinden kendi MP3 arşivini hazırlayabileceği güzel bir araç.

Ayrıca sabit diskiniz içerisindeki WAV dosyalarınıda sıkıştırılmış ses dosyalarına çevirebileceğiniz bu program ID3V1 ve ID3V2 gibi çok sayıda ses dosyası tag formatlarını da desteklemektedir.

Desteklenen Bazı Encoder’lar (Kodlayıcılar):

Lame MP3 encoder
Internal MP2 encoder
APE lossles audio format
Ogg Vorbis encoder
The Windows MP3 encoder (Fraunhofer MP3 encoder)
NTT VQF encoder
FAAC encoder
Windows WMA8 encoder

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver