Müzik Editörü Ücretsiz İndir MusicCut Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Müzik Editörü MusicCut Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MusicCut isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MusicCut küçük boyutuna karşın oldukça etkili bir müzik ve video editörüdür. Müziklerinizde istediğiniz kısmı kesebilir, parçalara ayırabilirsiniz. Örneğin dilediğiniz şarkının sadece nakaratını kullanmak istiyorsunuz. MusicCut sayesinde şarkının nakaratını kesebilir ve kullanabilirsiniz.

MusicCut yalnızca müziklerinizi düzenlemekle kalmaz. Videolarınızın içerisindeki ses dosyasınıda videodan ayırıp yalnızca ses dosyası olarak kullanmanızı da sağlar. Videolarda beğendiğiniz müzikleri bu programla birlikte bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Program MP3, WMA, WAV, AMR, WMV, AVI, MPG, 3GP, MP4, FLAC, OGG, WMV, MOV gibi dosya uzantılarını destekler.

Kullanım: Bir müzik dosyasını file>open ile açın. Müzik yüklenince programın üstündeki turuncu renkteki çubuklar ile keseceğiniz yerin başlatmak istediğiniz yere getirin. Daha sonra pause ile durdurun ve pause butonunun sağındaki butona tıklayın ardından bitireceğiniz kısma gelin ve bitiş işaretine basın. Sağ alttaki save (kaydet) butonuna basın. Kayıt türünü seçin ve kaydedin. Parça kalitesinde kayıt yapıyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver