Müşteri İlişkilerinizi Güçlendirin Ücretsiz İndir Hursoft Müşteri Takip Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Müşteri İlişkilerinizi Güçlendirin Hursoft Müşteri Takip Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hursoft Müşteri Takip Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Müşteri ilişkilerini güçlendirerek portföyünüzü geliştirmek, müşterilerle özel ve kalıcı bir ilişki kurmanızı sağlayan Hursoft Müşteri Takip Programı, günümüz ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede bir yazılım.

Programla müşterilere özel hediyeler dağıtmak, mağaza kartları bastırıp takibini yapmak, e-posta ve sms gönderme modülleriyle müşteri sadakatini artırmak mümkün. Müşteri takibi daha önce alınan ürünler görülebileceği gibi taksit ve ödeme takibi yapılabiliyor. Stok ve personel takibi, gelir-gider raporları, hatırlatmalar gibi pek çok yararlı modül içeren program müşteri ilişkilerinizi güçlendirecek.Programın Özellikleri:

Müşteri TakibiMüşteri KartıTaksitli Satış İşlemiStok TakibiPersonel TakibiArayan Numarayı GöstermeToplu SMS ve E-posta Atma İşlemiGelir-Gider (Kasa) DefteriGenel Gelir İşlemleriRaporlamalarHatırlatma

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver