Mustafa Üstündağ resimleri Mustafa Üstündağ kim Mustafa Üstündağ yaşam öyküsü

Mustafa Üstündağ yaşam öyküsü,

 

Bu biyografi yazımız da tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Mustafa Üstündağ hakkında bilgiler sizlerle paylaşacağız. Mustafa Üstündağ ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Mustafa Üstündağ kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Mustafa Üstündağ, 1977 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde Tiyatro Eğitimi aldı. Kocaeli Bölge Tiyatrosu, Kartal Sanat İşliği, MSM Oyuncuları sahnelerinde görev aldı.

Kurtlar Vadisi dizisindeki Muro karakteri ile herkesin sevdiği ve tanıdığı biri haline geldi. Üstündağ, bir çok tiyatro, dizi ve sinema filmlerinde rol alan türk ünlülerden biridir.

Mustafa Üstündağ Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Rol aldığı bazı dizi ve filmler; Deli Dumrul – Kurtlar Kuşlar Aleminde, Vicdan, Ali’nin Sekiz Günü, Emret Komutanım Şah Mat, Gülizar, Yolculuk, Köçek, Neredesin Firuze, Metropol Kabusu, Zincirbozan, Zeynep’in Sekiz Günü, Dilber’in Sekiz Günü, Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine, Abimm, Kutsal Damacana – İtmen, İzmir Çetesi, Cümbür Cemaat, Kurtlar Vadisi Pusu, Keje, Bedel, Yarım Elma, Yılan Hikayesi, Bizim Aile, Aşka Sürgün, Dikkat Bebek Var, Uy Başuma Gelenler, Emret Komutanım, Zincir Bozan, Hayalet, Hayat Bilgisi, Yedi Numara, Yersiz Yurtsuz, Cennet Mahallesi

Etiketler: :
mustafa üstündağ nerelidir, mustafa üstündağ nereli

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver