Multimedya Görüntüleme Programı Ücretsiz İndir Zoom Player Home Professional Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Multimedya Görüntüleme Programı Zoom Player Home Professional Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Zoom Player Home Professional isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Multimedya oynatıcıları arasında birçok dosya biçimini destekleyen Zoom Player ile bütün video formatlarını ve DVD’leri tek bir program kullanarak izleyebilirsiniz. Program tamamıyla yeniden yapılandırılabilme özelliğine ve gelişmiş birçok video oynatma özelliğine sahip oluşuyla dikkat çekiyor.

Directx 9 ile uyumlu çalışabilen Zoom Player, videoları geniş ekranda izlerken bile özel menüleri sayesinde bütün ayarlara erişebilmenizi sağlıyor. ZIP, 7ZIP benzeri sıkıştırma programları ile sıkıştırılmış dosyaların içerisindeki videoları rahatlıkla oynatabilirsiniz. Video izlerken alıştığınız diğer medya oynatıcılarındaki özelliklerin hepsini uygulayabilirsiniz. Program AC3 filtresi, çözücü desteği, NVDVD filtreleri, alt yazı desteği, VMR9 hatasını düzeltme ile gelişmiş birçok desteğe sahiptir.

Zoom Player programının desteklediği bazı formatlar:

Wave Ses (WAV), Monkey Ses  (APE), OptimFROG Ses, MusePack Ses (MPC), Gelişmiş Ses Kodlaması (AAC), Dolby Digital (AC3), Vorbis Ses (OGG), MPEG, MP3, MPEG4, DIVX, XVID, ISO, MPEG2, OGG, MPEG1, Windows Medya Biçimleri, RealMedia, Flash (SWF), 3GP, MOV, Matroska (MKV), AVI

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver