Multimedya Animasyon Düzenleme Programı Ücretsiz İndir Adobe Flash Professional Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Multimedya Animasyon Düzenleme Programı Adobe Flash Professional Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adobe Flash Professional isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tasarım konusunda profesyonel ürünleriyle sektörün en güçlü üreticisi Adobe‘un multimedya animasyon yazılımı Flash Professional CS5 ile yapılabilecekler hayal gücüyle sınırlı. Adobe Flash farklı platformlarda kullanılabilecek animasyonlar hazırlamanızı sağlıyor. Bu işlemleri yaparken size zaman kazandırmak için pek çok aracıyla işlemleri kolaylaştıran Adobe Flash, tasarımcıların bilgisayarlarından eksik olmayan programların başında geliyor.Animasyonlar hazırlamak ve en ince detaylarına kadar düzenleme yapabilmek için kullanabileceğiniz programla renk efektleri, haraket dönüşümleri oluşturabilir animasyonu istediğiniz kareden bölebilir, müzik ekleyebilirsiniz. Her yeni sürümde Adobe tecrübesiyle sürekli geliştirilen Adobe Flash Professional kolay ve etkili bir kullanımla kullanıcıların vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor.Adobe Flash CS5 Professional  Özellikleri:Metin motoru YeniYeni Metin Mizanpajı Çerçevesi aracılığıyla baskı kalitesinde tipografiyle metninizin kontrolünü tamamen elinize alın.XML tabanlı FLA kaynak dosyaları YeniProjeleri kaynak kontrol sistemlerini kullanarak yönetin ve dosyalarda daha kolay bir şekilde işbirliği içinde çalışın.Kemik aracı için hareket YeniKemik aracına eklenen yeni hareket özellikleriyle daha gerçekçi ters kinematik efektler yaratın. Deko çizim araçları YeniDeko aracı için yeni ve kapsamlı bir fırça setiyle gelişmiş animasyon efektleri oluşturun.Kod Parçacıkları paneli YeniActionScript 3.0’ı öğrenme sürecini kısaltın ve önceden yapılandırılmış kodları projelerinize uygulayarak yaratıcılığınızı daha fazla kullanın. Flash Builder Entegrasyonu YeniFlash Professional projeleriniz için öncelikli ActionScript düzenleyicisi olarak Flash Builder yazılımını kullanın.ActionScript düzenleyicisi GelişmişÖzel sınıf kod ipuçları ve kod tamamlamayı içeren gelişmiş ActionScript düzenleyicisi ile geliştirme sürecini hızlandırın.Creative Suite entegrasyonu GelişmişAdobe Photoshop®, Illustrator®, InDesign® ve Flash Builder gibi Adobe Creative Suite® bileşenlerini kullanırken verimliliği artırın.Video geliştirmeleri GelişmişSahne alanı üzerinde video yeri belirleme özelliği ve yeni işaret noktaları özellik denetçisi ile video işlemlerini standartlaştırınGeniş içerik dağıtımı GelişmişiPhone da dahil olmak üzere neredeyse her boyutta ekrana tutarlı bir şekilde dağıtın ve gelişmiş test için Adobe Device Central’ı kullanın.

ÖNEMLİ: Adobe yazılımlarının deneme sürümlerini bilgisayarınıza indirebilmeniz için “Programı İndir” butonuna bastığınızda yönlendirileceğiniz sayfada Adobe internet sitesi üzerinden hesap yaratmanız gerekmektedir. Alacağınız bu hesap ile üretici adresinden Adobe yazılımlarına ait deneme sürümü dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver