MSN Takip Programı Ücretsiz İndir Msn Checker Sniffer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MSN Takip Programı Msn Checker Sniffer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Msn Checker Sniffer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MSN Checker Sniffer, MSN konuşmalarını uzaktan görüntülemenize, engellemenize veya kaydetmenize yarayan bir programdır. Çocuklarınız MSN’de çok fazla zaman harcıyorsa veya tehlikeli konuşmalar yaptıklarını düşünüyorsanız, MSN Checker Sniffer bu konuşmaları bulmanız ve durdurmanız için size gerekli imkanı sağlamakta. Ve ayrıca tüm konuşma metinlerini HTML dosyaları şeklinde saklayarak görüntülemenize de olanak tanır. Kolay kullanımı ve tüm konuşmaları görüntüleme özelliği sayesinde uzaktan diğer bilgisayarlardaki konuşmaları görebilirsiniz. Ve kimse konuşmaların takip edildiğini, engellendiğini bilemez. Ve siz kapatmadan program durmaz.

Özellikleri:

Bütün MSN konuşmalarını LAN ağı sayesinde alabilir ve arşivleyebilir.MSN konuşmalarını kaydetme ve engelleme imkanı.Konuşmaları otomatik olarak gerçek zamanlı kaydeder.HTML veya RTF dosyaları olarak kaydeder.Eposta adresinize otomatik olarak konuşma metinlerini gönderir.Şifre koruması vardır.Bilgisayarın açılması ile konuşmaları almaya başlar.Kolay, güvenilir ve güçlüdür.Yeni versiyonda kullanıcı adı özelliği getirilmiştir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver