MSN Messenger Programı Neden Açılmıyor? Giriş Yapamıyorum Hata Veriyor

Windows Live Messenger programı bugün hiç açılmıyor. Ne yaptıysam bir türlü giriş yapamadım. Sürekli hata veriyor diyorsanız bunun neden çok açık. Aslında aylardır Microsoft şirketi bu konuda uyarıyor ve gerekli açıklamayı yapıyordu.

Messenger’ınız açılmıyorsa ne yapmalısınız?

Sponsorlu Bağlantılar
 Bildiğiniz gibi Microsoft Windows Live Messenger’ı yani MSN’ı kaldırıp yerine Skype getiriyor. Şirket daha önce 8 Nisan’da MSN’ı kaldıracağını duyurmuş ancak ay sonuna kadar ertelemişti.

Ve ay bitti vakit geldi. Bu sabah büyük ihtimalle Messenger’ınızı açamayacaksınız. Peki ne yapmalısınız?Eğer Messenger’a alternatif sunulan anlık yazılı, sesli, görüntülü görüşme sağlayan Skype’ı kurmak isterseniz MSN açmaya çalıştığınızda aşağıda göreceğiniz resimdeki gibi yeni sürümü kurmanızı söyleyen bildirim penceresi geldiğinde tamama tıklayıp yönergeleri takip edip onay vermeniz yeterli olacak.

1367379108_01.jpg

Benim bilgisayarım gece kapatmadan önce güncelleme yaptı ve sabah açtığım zaman güncellemeleri yapılandırdıktan sonra başladı. Büyük ihtimalle Microsoft bunun hazırlığını bu güncelleme ile bilgisayarımda yaptı :)

Yani anlayacağınız MSN öldü. Diğer sürüme tamam dedikten sonra yönergeleri takip ettiğiniz zaman kurulum gerçekleşecektir.

1367379761_02.jpg

Eğer kurulumu bu güncelleme ile yapamazsanız buradan Skype’ın sitesine gidip direk indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver