MSN Konuşma Görüntüleyici Ücretsiz İndir IMMonitor MSN Spy Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MSN Konuşma Görüntüleyici IMMonitor MSN Spy Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda IMMonitor MSN Spy isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Immonitor MSN Spy konuşmalarını görüntülemeniz için gerekli olan bir programdır. Lan ağınızdaki tüm msn programlarının konuşmalarını kaydedebilir, engelleyebilir, görüntüleyebilirsiniz. Otomatik olarak kaydedilen konuşmalar eposta adresinize gönderilir bu sayede ağınızdaki bilgisayarları kullananların (ister çocuklarınız, ister çalışanlarınız) konuşmalarını görüntüleyebilirsiniz.

IMMonitor MSN Spy Özellikleri:

Gizli olarak çalışır.Eposta adresinize otomatik olarak konuşmaları yollar.Network’ünüzde bulunan tüm bilgisayarların MSN konuşmalarını kontrol edebilirsiniz.Otomatik olarak logları kaydeder.HTML dosyasında konuşma metinlerini kaydeder.Hotkey koruması vardır.Windows başlangıcı ile program çalışmaya başlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver