MSN Hesabımla Nasıl Skype’a Nasıl Bağlanılır MSN Şifresi ile Skype Bağlanmak Windows Live Hesabı ile Skype Bağlanmak

Windows Live Hesabı ile Skype Bağlanmak,

 

Microsoft duyurmuştu Windows Live Messenger’in kapatılacağını. Muhtemelen yeni yıla MSN’siz gireceğiniz. Microsoft Çin ülkesi haricinde, tüm ülkelerden verdiği msn hizmetini geri çekecek. Peki artık MSN giremeyecek miyiz. MSN hesabımız ne olacak? Hotmail adresimi kullanabilecek miyim?. Microsoft şirketi tarafından yapılan açıklamada Skype ile birleşerek biz kullanıcılarına daha iyi hizmet vermek için yeni bir yapılanma içerisine gireceklerini söyledi. Bu zaman içerisinde MSN bilgileriniz ile Skyp’ye bağlanabilir ve görüntülü sohbet yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

MSN Hesabımla Nasıl Skype’a Nasıl Bağlanılır?

Skype programını bilgisayarımıza kuruyoruz. Skype bilgisayara kurduktan sonra sağ üst tarafta Alternatif oturum açma yolları başlığı altında bulunan Microsoft hesabı’na tıklıyoruz.

Microsoft Hesabını tıkladıktan sonra Windows Live Messenger (Microsoft) hesabımıza ait e-posta adresimizi ve şifremizi girerek Oturum aç butonuna tıklayarak devam ediyoruz.

Karşımıza 2 seçenek çıkacak. Bunlardan ilki Bir Skype hesabım var ve ikincisiyse Skype’ta yeniyim diye. Biz Windows Live Messenger hesabı ile giriş yapacağımız için ikinci seçeneği seçeceğiz. Yani Skype’ta yeniyim. Son olarak Skype kullanım koşullarını onaylayıp bağlanıyoruz.

Etiketler: :
skype msn, hotmail hesabiyla skype acmak, skype ye msn hesabıyla ile bağlan, skype vikipedi, skype nasıl baglanılır, skype microsoft hesabı ile bağlanma, skype ile msn bağlanmak

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver