MS Office Dökümanlarını Facebookt’ta paylaşma [Word ve Excel belgesini Facebook’a ekleme]

Arkadaşlar Microsoft Office dökümanlarınızı Facebook sitesinde paylaşmak istiyorsanız, bunun en kolay yolu Docs.com sitesidir. Bu site Word ve Excel gibi MS Office dökümanlarınızı Facebookta paylaşabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Docs.com sitesi sizin facebook bilgilerinizi kullanmaktadır. Eğer facebook hesabınıza giriş yapıp bu siteye girerseniz, direk olarak office belgelerinizi yüklemeye başlayabilirsiniz. Fakat facebook hesabınıza giriş yapmadan bu siteyi açarsanız, bir pencere açılır ve sizden Facebook hesabınıza giriş yapmanız istenir. Eposta ve şifrenizi yazarak giriş yapın. Merak etmeyin bu site güvenilir bir websitesidir.

Siteynin ana sayfası açılınca en üstteki linklerden “Add a Doc” linkine tıklayın ve açılan menüden “Upload a Doc” linkine tıklayarak kendi office belgelerinizi siteye yükleyin. Eğer yeni bir word yada excel belgesi oluşturmak istiyorsanız az önce açılan menüden Word Document, Excel SpreadSheet yada Powerpoint presentation linklerine tıklayarak bunu yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Upload sayfası aşağıdaki gibidir. Buradan “Click here to browse for files” linkine tıklayarak bilgisayarınızdan office belgesini bulup seçin. Ardından altındaki “TAGS” yazan kutuya bu belgeniz için tanımlayıcı etiketler yazabilirsiniz.

Daha alttaki “Share With” bölümünden Facebook’ta bu belgeyi nasıl paylaşmak istediğinizin detaylarını seçin ve son olarak da sayfanın en altındaki “Upload” butonuna tıklayarak belgeyi Docs.com’a yükleyin.

http://www.enbasit.com/site.png

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver