MS için Semizotu Kürü-Ahmet Maranki Şifalı Bitkiler Multiple Skleroz Bitkisel Çözüm Hakkında Bilgi

Aşağıda MS için Semizotu Kürü-Ahmet Maranki Şifalı Bitkiler Multiple Skleroz Bitkisel Çözüm ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MS için Semizotu Kürü-Ahmet Maranki Şifalı Bitkiler Multiple Skleroz Bitkisel Çözüm

Bildiğiniz üzere MS hastalığı nörolojik bir hastalıktır. Semizotu ise beyin işlevlerini güçlendiren ve beyindeki akson dentrit bağlantıları adı verilen sinir hücreleri nöronlar arasındaki bağlantılar için gerekli biyolojik maddeleri vitaminleri ve mineralleri bol miktarda taşıyan bir şifalı bitkidir. Dünyada bir çok hatırı sayılır tıp dergisinde semizotunun MS gelişimini kesin bir biçimde önemli ölçüde durdurduğu konusu ele alınmıştır. Sn Ahmet Maranki de MS e bitkisel çözüm olarak Semiz otu kürünün faydaları olduğunu söylemektedir.

Prof.Dr.Ahmet Maranki, MS hastalığı için,semizotunu öneriyor..
Multipl Skleroz(MS),merkezi sinir sistemini oluşturan beyin,beyincik ve omurilik gibi yapıları etkileyen ve genç erişkinlerde görülen bir hastalıktır.İlk belirtileri bir gözde görme kaybı ve bulanıklığı,çift görme,konuşmada zorluk,bir beden yarımında güçsüzlük ya da uyuşukluk,ellerde titreme,yürüme güçlüğü ve ya dengesizlik olan bu hastalık 20-40 yaşları arasında ortaya çıkmaktadır.
Ancak bu sayılan belirtilerin,tek başlarına MS hastalığı için özgün olmayıp,başka nörolojik be diğer hastalıkla da görülebileceğini unutmamak lazım.MS kesinlikle bulaşıcı bir akıl hastalığı değildir.

MS hastalığı için önerilen şifalı bitki semizotu

İngiltere de yayınlanan bir tıp dergisinde MS hastası bir ingiliz biyokimyacı,bol magnezyum kaynağı olan Semizotu yemeğinin kendisine çok faydası olduğunu belirtmiştir.Günde 375 mg,kullandığını söyleyen biyokimyacı,böylece MS ataklarının azaldığını söylemiştir.Bir tabak dolusu buharda pişmiş semizotu,375 mg,dozun alınmasında yardımcı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver