Mp3 Kayıt ve Düzenleme Editörü Ücretsiz İndir Super Mp3 Recorder Pro Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mp3 Kayıt ve Düzenleme Editörü Super Mp3 Recorder Pro Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Super Mp3 Recorder Pro isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Super Mp3 Recorder ile kendi ses dosyalarınızı yaratabilir, bunları düzenleyebilir ve bilgisayarınızda oynatabilirsiniz.

Profesyonel yönetim ve düzenleme seçenekleri sayesinde ses dosyaları üzerinde; zamanlama, kayıt efektifleri, kesme-ekleme ve çeşitli düzenleme imkanları ile ses dosyalarından en iyi performansı alabilmenizi sağlar. Ayrıca ses akışı sırasındada sese değişik ayarlamalar ekleme imaknı sunmaktadır.

Genel Özellikleri:

Güçlü kaydedici özelliğiCd kalitesinde kayıtSes dosya düzenleyicisiYapılan tüm çalışmaları kaydedebilmeKolay kullanım, pratik arayüzEsnek düzenleme seçenekleriSes kontrol desteğiDirekt diske kayıtTarih ibaresini kaydetmeAktif ses editörlüğüBaşlama-Duraklatma desteği

Program .mp3, .wav, .wma, .vqf ve .ogg dosya türlerini desteklemektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver