MP3 İndirme Programı Ücretsiz İndir Simeranya Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MP3 İndirme Programı Simeranya Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Simeranya isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Simeranya çeşitli video ve müzik dinleme sitelerinde yer alan parçaları kolayca indirmenizi ve dinlemenizi sağlayan kullanımı kolay bir program. Tamamen ücretsiz olan program herhangi bir reklam, adware, spyware veya malware da içermemesi ile dikkat çekiyor.

Sekmelerle arama, direkt olarak URL girerek indirme veya program içerisinden arama, aynı anda çoklu mp3 indirme gibi özelliklere sahip olan program aynı zamanda video indirme özelliğini de destekliyor.

Simeranya’nın müzik arama gerçekleştirebildiği siteler arasında YouTube, SoundCloud, MP3Skull, Grooveshark ve DailyMotion gibi en popüler müzik dinleme ve video izleme siteleri yer alıyor. Otomatik olarak kendini güncelleme de gerçekleştirebilen programı dilerseniz görev çubuğuna küçülterek arkaplanda çalışmasını da sağlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver