Mp3 Düzenleme Programı Ücretsiz İndir FreeTrim MP3 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mp3 Düzenleme Programı FreeTrim MP3 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FreeTrim MP3 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ses dosyalarınızın başlangıcında veya sonunda gereksiz sessiz boşluklar var ve bunlardan kurtulmak mı istiyorsunuz? FreeTrim Mp3, ses dosyalarınızdaki bu istenmeyen boşlukların olduğu bölümleri kolayca temizlemenize yarayan başarılı bir program.

MP3, WMA, WAV, OGG formatındaki ses dosyalarınızın istediğiniz bölümlerini kolayca kesebilir, parçalayabilir veya program içerisindeki araçlar yardımıyla düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu dört ses formatından istediğiniz şekilde dışa aktarma yapabilirsiniz. Deneme sürümünde sadece wav formatında dışa aktarım yapma şansına sahibiz.

Programın içerisinde aynı zamanda iki tane farklı ses dosyasını üst üste bindirerek mix ve remix yapmak gibi güzel bir özellikte bulunmakta. Bunun dışında programla yardımıyla ses dosyalarımıza farklı efektler uygulama şansına da sahip oluyoruz.

Programın kullanımı gayet basit. Sürükle bırak yöntemiyle istediğimiz ses dosyasını programın içerisine attıktan sonra tek yapmamız gereken başlangıç-bitiş noktalarını ayarlayarak kırpma işlemini yapmak ve ses dosyamızın son halini istediğimiz formatta dışa aktarmak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver