Mp3 Bitrate Değiştirici ve Format Dönüştürücü Ücretsiz İndir 4Musics MP3 Bitrate Changer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mp3 Bitrate Değiştirici ve Format Dönüştürücü 4Musics MP3 Bitrate Changer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 4Musics MP3 Bitrate Changer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

4Musics MP3 Bitrate Changer programı sayesinde mp3 dosyalarımızın ses kalitesini belirleyen bitrate ve örnekleme değerini bir tıkla saniyeler içerisinde değiştirebilirsiniz.

“Peki bir mp3 dosyasının bitrate ve örnekleme değerini değiştirmek neye yarar?” Bitrate oranı mp3 dosyalarının kalitesini ve aynı zamanda boyutunu belirleyen değerdir. Örneğin en kaliteli mp3 dosyalarının bitrate değeri 320 kbps(saniye başına düşen bit miktarı), en düşük değeride 32 olarak belirlenmiştir. Bilgisayarınızdaki mp3 dosyaları eğer çok yer kaplıyorsa, yerden tasarruf etmek amacıyla bu dosyaların bitrate değerlerini düşürerek daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz.

4Musics MP3 Bitrate Changer bizlere bitrate değerlerini değiştirmek dışında, mp3 dosyalarımızın veya diğer ses dosyalarımızın formatlarını birbirine dönüştürme imkanıda sağlıyor. Güzel özelliklerinden bir diğeriyse üzerinde çalıştığımız ses dosyalarının aynı anda içerik bilgilerini (şarkıcı adı, şarkı adı, albüm vs.) değiştirebiliyor olmamız.

Program 15 günlük deneme sürümü olarak karşımıza çıktığı için kullanabileceğimiz özellikler maalesef biraz kısıtlanmış durumda. Bu 15 günlük deneme sürümünde sadece mp3 dosyaları üzerinde oynama yapabiliyoruz.

Genel olarak baktığımızda, 4Musics MP3 Bitrate Changer piyasadaki diğer rakiplerinden çok daha hızlı ve kaliteli bir program olarak göze çarpıyor. Ses dosyalarıyla uğraşan her bilgisayar kullanıcısının mutlaka denemesi gereken bir program olduğunu düşünüyorum.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver