MP3 Ayırma Programı Ücretsiz İndir Mega MP3 Splitter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MP3 Ayırma Programı Mega MP3 Splitter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mega MP3 Splitter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternetten elde ettiğiniz ya da radyo DJ’lerinin programlarından kaydettiğiniz uzun soluklu MP3 dosyalarından dinlemek istediğiniz kısımları bulmak zor mu geliyor? Ya da ileri geri sarma işlemlerinden çok mu sıkılıyorsunuz? O halde her türlü MP3 dosya kesme işlemlerini Mega MP3 Splitter ile yapabilirsiniz.

Bu küçük yazılım ile bir MP3’ü çalmaya başladığınızda belirlediğiniz zaman aralıklarına otomatik olarak atlama yapabiliyorsunuz. Böylece arada yer alan ve ilginizi çekmeyen şarkıları dinlemekle zaman harcamamış oluyorsunuz. Ayrıca uzun bir konser kaydından şarkıları ayırarak tek tek şarkılar olarak konserin tadını çıkarabiliyorsunuz.

Benzer şekilde ileri geri sarma işlemleriyle de vaktinizi harcamıyorsunuz. Tamamen ücretsiz olan bu programı deneyebilir MP3 dosyalarınızdaki zaman kaybına son verebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver