Mozilla Firefox Hava Durumu Eklentisi Ücretsiz İndir Forecastfox Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mozilla Firefox Hava Durumu Eklentisi Forecastfox Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Forecastfox isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mozilla Firefox sürümleri ile uyumluluk sağlayan bu eklenti sayesinde Firefox tarayıcınızdan canlı olarak hava durumunu takip edebileceksiniz. Forecastfox, dünyanın hemen hemen bütün şehirleri için hava durumu tahminini veren bir Mozilla Firefox eklentisidir.

Uygulamayı indirdikten sonra tarayıcınıza eklemek için;

Araçlar – Forecastfox ‘tan Seçenekler i tıklatacaksınızGelen pencerede find code yazan butona basıp, bulunduğumuz şehri Forecastfox eklentisine tanıtacağız.Sonraki gelecek pencereye bulunduğumuz şehrin ismini yazıp, search butonuna basarsak, aşağıda sonuçlar sıralanacaktır. Sonuçlardan, aradığımız şehri işaretleyerek OK’e basın.

Kurulum işlemi tamamlanmıştır. Artık Firefox tarayıcınızdan her an istediğiniz yerin hava durumunu anlık olarak öğrenebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver