MOV Formatını AVI MPEG WMV Formatına Çevirme Ücretsiz İndir MOV to AVI MPEG WMV Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MOV Formatını AVI MPEG WMV Formatına Çevirme MOV to AVI MPEG WMV Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MOV to AVI MPEG WMV Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

MOV to AVI MPEG WMV Converter yazılım QuickTime’ın formatından olan MOV. dosyalarını dönüştürmek için hazırlanmış bir yazılımdır.

Programla MOV. şeklinde oluşturulmuş videoları AVI – MPEG – VCD – DVD – WMV – ASF formatına dönüştürebilirsiniz.

Programın basit ve kolay uygulanabilir arayüzü ile zorluk çekmeden dönüştürme işlemi yapabilirsiniz. High Converter özelliği sayesinde dönüştürdüğünüz videolarda kalite bozulması olmayacaktır.

Programda DVD – VCD – SVCD formatları için NTCS/PAL özelliğini kullanabilirsiniz. 2GB ye kadar videoları diğer programlar dönüştüremezler bu yazılımla rahatlıkla dönüştürebilirsiniz.

Program Deneme Amaçlı olduğundan %50 çeviri imkanı sunmaktadır. Lisanslı sürümünü satın aldığınızda tam özelliklerini kullanabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri;

Windows 98/ME/2000/XP/2003 Server işletim sistemiPentium 300 MHZ ve üzeri işlemci128 veya üzeri RAM50 MB kadar boş disk alanı

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver