Motor Drag Yarışı Oyunu Ücretsiz İndir Drag Racing: Bike Edition Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Motor Drag Yarışı Oyunu Drag Racing: Bike Edition Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Drag Racing: Bike Edition isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Araba yarışı meraklısı olsun olmasın her tür oyuncuyu kendisine bağlamayı başaran bir Android oyunu olan popüler araba yarışı Drag Racing şimdi motor yarışı olarak Drag Racing: Bike Edition adıyla karşımızda.

Drag Racing: Bike Edition adlı yeni oyunumuzda bu kez arabalarla değil motosikletlerle yarışıyoruz. Yarış modları içerisinde hızlı yarış, kariyer, antrenman ve  online yarış modları bulunmakta. Kariyer modu çevrimdışı olarak tek başınıza sıkılmadan oynayabileceğiniz bir mod olarak dikkat çekmekte. İstersenizde online yarış modunda dünya üzerindeki binlerce oyunu oynayan insanla yarışma şansına da sahipsiniz.

Ayrıca oyun içerisinde satın alıp kullanabileceğimiz tam 17 farklı yarış motoru ve motorlarımıza yapabileceğimiz geliştirilmiş bir çok yükseltme bulunmakta. Hatta yaptığınız yükseltmeler dışında daha da hızlı bir yarışçı olmayı hedefliyorsanız motorunuzun ince ayarlarıylada oynayabilme şansına sahipsiniz.

Dünya üzerinde rekorları egale ederek listelere girebilir, arkadaşlarınızla yarışabilir ve isterseniz kazandığınız yarışların sonuçlarını sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz. Drag Racing: Bike Edition ile motorunuzun üzerine atlayın ve rekorları egale edin. Bağımlılık yapacak bu oyunu Android işletim sistemine sahip bir mobil cihazı olan herkes bence denemeli.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver