Mora Terapi, Mora Terapi İle Sigara Nasıl Bırakılır, Mora Terapi İle Sigara Tedavisi

mora terapi ile sigarayı bırakma tedavisi, mora terapi ile sigarayı bırakmak, mora terapi ve sigara, mora terapi yöntemi

Mora terapi ile sigarayı bırakma

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Tıp tarihinin 30 yıllık uygulamalarından olan mora terapi yöntemi, bilinen tedavi metotları gibi hastalığı değil de vücudun anormal işleyişini tedavi etmektedir. Vücut sisteminin anormal işleyişi ortadan kalktığı zaman vücut normal akışına dönecek ve hastalıkta böylece kendiliğinden geçmiş olacaktır. Bu tedavi yöntemi aynı prensiple yola çıkarak sigara tiryakilerinin sigarayı bırakmalarına da muavenet etmektir.

Sigaradan kurtulma çabası içinde olanların birçoğu son yıllarda mora terapi yöntemine yönelmiş ve yaklaşık 45 dakikalık tek seansla bir çoğu da sigaradan ilelebet kurtulmuştur. 30 yıldır sorunsuz bir şekilde birçok alanda kullanılan mora terapi sigarayı bırakmak isteyenlerinde yüzlerini güldürmeyi başarıyor. Mora terapi sadece sigara tedavisinde değil her türlü bağımlılık üzerinde son derece etkilidir.

Mora terapi seanslarında bu zamana kadar hiçbir hastaya zarar gelmemiş ve seans sonrası da yine hiçbir olumsuz etki görülmemiştir. Ciddi bir yan etkisi bulunmayan mora terapi kalp pili taşıyan hastalar ve gebeler içinde uygundur. Yardımcı bir tedavi yöntemi olan mora terapi uygulaması uzman hekimler tarafından uygulanmalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver