Mophie Juice Pack Air Nedir? Mophie Juice Pack Air Ne İşe Yarıyor Mophie Juice Pack Air Hakkında Bilgi

Mophie Juice Pack Air Hakkında Bilgi,

 

Bu yazımızda Mophie Juice Pack Air hakkında bilgiler paylaşacağız siz değerli kullanıcılarımızla. Son zamanlarda gündemde yer alan Mophie Juice Pack Air’in telefonumuzu koruduğunu ve ek batarya süresi sağladığı haberlerini okumuşsunuzdur. Peki bu haberler doğru mu?

Sponsorlu Bağlantılar

İlk bakıldığında kılıfa benziyor ama kılıftan çok çok öte işlemler yapıyor. İphone 4 ve 4S uyumlu Şarjlı koruyucu kılıf.

Nasıl İşliyor?

İçinde ek ve akıllı bir batarya barındırıyor. iPhone’unuzun şarjı ve iTunes’u ile direkt olarak senkronize olan bu akıllı kılıf telefonunuzun bataryasından önce ilk olarak kendi bataryasını devreye sokuyor ve konuşma süresini yaklaşık 2 kat uzatıyor.

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Telefonunuzun konuşma ve video izleme süresini 5,5 saat, müzik dinleme süresini ise 20 saate kadar uzatan Mophie Juice Pack’in lityum polimer bataryasını ise dilediğiniz zaman tekrar şarj ederek iletişiminizdeki sınırları ortadan kaldırabiliyorsunuz. Kauçuk gövdesi sayesinde aynı zamanda telefonunuzu darbelere ve küçük kazalara karşı koruyan Mophie Juice Pack Air, 127 x 62 x 16.5 mm boyutlarında ve sadece 384 gr ağırlığında.

Etiketler: :
mophie iphone şarjlı kılıf

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver