Moorhuhn Karanlık Mücevher Diyarında Ücretsiz İndir Moorhuhn – The Jewel of Darkness Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Moorhuhn Karanlık Mücevher Diyarında Moorhuhn – The Jewel of Darkness Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Moorhuhn – The Jewel of Darkness Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Moorhuhn, gelişmiş donanımlara sahip bir tavuktur. Pek çok bölümde zorlu etapları atlattıktan sonra kasvetli bir yere hapsoldu. Bu oyunda kahramanımıza elmasları toplamasına ve kötüleri alt etmesine yardımcı olacağız. Fakat sanıldığı kadar kolay değil. Tehlikeli tuzaklar ve akıl almaz engellerde sizin yanı başınızda. Oyun aralarında bonus bölümler ve haklar vererek bu yarışta kazanmanıza yardımcı oluyor. Unutmayın aldığınız hakları akıllıca kullanmanız durumunda etapları sırasıyla geçebilirsiniz.

Moorhuhn’da yapabileceklerinizin sınırı yok! Zamanınızı ustaca kullanın, skor tabelasında en iyiler listesine girin. Oyun tam 145 bölümden oluşuyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver