Mobil Web Testi İçin Chrome Eklentisi Ücretsiz İndir Chrome Adobe Shadow Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mobil Web Testi İçin Chrome Eklentisi Chrome Adobe Shadow Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chrome Adobe Shadow isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık Adobe Edge Inspect olarak isim değiştiren programın yeni versiyonunu edinmek için Chrome İçin Adobe Edge Inspect sayfamızı kullanabilirsiniz.

Web sitelerinin mobil cihazlardaki görünümünü test etmek için hazırlanan Adobe Shadow’un chrome eklentisiyle Android ve iOS temelli mobil cihazlara uzaktan bağlanılarak sitelerdeki problemler gerçek zamanlı olarak giderilebilir. Adobe Shadow programı ve mobil uygulamalarıyla çalışan eklenti web gelişticiler için geliştirilmiş profesyonel bir araç. Test edilecek web sitesine uzaktan erişilererek HTML/CSS/JavaScript değişikliklerini anlık olarak mobil cihazınızdan görebilirsiniz. Hata ayıklama, ön izleme yapma özellikleri sayesinde hazırlanan web sitelerinin farklı mobil tarayıcılarda ve farklı ekran çözünürlüklerindeki işlevsellikleri test edilebilir.

Önemli! Chrome Adobe Shadow’u kullanabilmeniz için Adobe Shadow programını, Adobe Shadow iOS veya Adobe Shadow Android sürümlerini beraber kurmalısınız. Özellikler:

Bilgisayarla senkronize olarak web sitesini tarayıcıda görüntüleme.
HTML değişiklikleri yapma.
CSS geliştirmeleri yapabilme
Mobil cihazınızdan değişiklikleri anlık olarak görüntüleme.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver