Mobil Tarayıcıları Test Etme Uygulaması Ücretsiz İndir Adobe Shadow Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mobil Tarayıcıları Test Etme Uygulaması Adobe Shadow Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Adobe Shadow isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık Adobe Edge Inspect olarak isim değiştiren programın yeni versiyonunu edinmek için iOS Adobe Edge Inspect sayfamızı kullanabilirsiniz.

Web sitelerinin mobil tarayıcılardaki görünümünü test etmek için geliştirilmiş özel bir uygulama. Web geliştiricilere özel olarak hazırlanan uygulama piyasadaki farklı ekran çözünürlüğündeki mobil cihazlarda site ön izlemesi yapılmasını sağlıyor.

Adobe Shadow, Chrome eklentisi ve bilgisayara kurulabilen programıyla bir bütün olarak çalışarak senkronize oluyor. Test ettiğiniz web sitesine uzaktan erişerek HTML/CSS/JavaScript değişikliklerini anlık olarak mobil cihazınızdan görebilirsiniz.Özellikler:

Bilgisayarla senkronize olarak web sitesini tarayıcıda görüntüleme.
HTML değişiklikleri yapma.
CSS geliştirmeleri yapabilme
Mobil cihazınızdan değişiklikleri anlık olarak görüntüleme.

Önemli! Adobe Shadow mobil uygulamasını kullanabilmeniz için Adobe Shadow programını ve Chrome Adobe Shadow eklentisini beraber kurmalısınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver