Mobil Takip Programı Ücretsiz İndir Cep Telefonu Takip Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mobil Takip Programı Cep Telefonu Takip Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cep Telefonu Takip isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Müşteri Kayıdı ve düzenlemesi yapabilirsiniz aynı zamanda kayıdı yapılan müşterinin sorunlu telefonunu aynı menü içinde servis bölümüne aktarabilirsiniz.Tek menüde müşteri bilgilerini ve servis bilgilerini görebilirsiniz. Bu bölüm KASA ve STOK bölümüyle entegreli olarak çalışmaktadır.

Aynı zamanda bir çok uygulamaya bu bölümden erişebilirsiniz.Yapılan servis işlemlerinin Detaylı raporunu alabilirsiniz.

Kasa Bu Bölüm de Kişisel gelir ve giderlerinizi aynı zamanda Servis ücretlerinin Takibini Yapabilirsiniz.

Müşteri BulBu Bölüm de Kayıt Yapılan Müşterilere Detaylı sorgulama işlemleri ne sokarak ulaşabilirsiniz. Gerek müşterinin telefon bilgisi özelliklerine göre gerekirse müşterinin kişisel bilgilerine göre sorgulayabilirsiniz.Şirket BilgileriŞirketinizin Bilgileri Girebilirsiniz. YedeklemeVerilerinizi günlük, aylık, haftalık ve yıllık olarak yedekleyebilirsiniz.StokParça girişlerinizi yapabilirsiniz bu bölüm hasta kayıt-servis bölümüyle entegreli olarak çalışmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver