Mobil Şifre Yöneticisi Ücretsiz İndir Norton Identity Safe Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mobil Şifre Yöneticisi Norton Identity Safe Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Norton Identity Safe isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton’un parola yöneticisi Identity Safe, sitelere daha hızlı ve güvenli giriş yapmanızı sağlıyor. Norton Identity Safe‘i 1 Ekim’e kadar indirenler ücretsiz olarak yararlanabilecek. Daha sonra uygulama ücretli olacak.Norton Identity Safe çapraz platform ve çapraz tarayıcı desteği sunuyor. Yani uygulama Windows, Android, iOS ortamlarında ve Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari tarayıcılarıyla uyumlu çalışıyor. Platform özgürlüğü sayesinde kullanıcı adı ve şifrelere her yerden ulaşılabiliyor. Kullanıcı adlarını ve parolaları şifreleyerek saklayan Norton Identity Safe internette daha güvenli gezinmenizi de sağlıyor. Norton’un site URL’lerini denetleyen aracıyla girmek istediğiniz sitelerin tehlikeli olup olmadığını söyleyebiliyor. Ayrıca uygulamayı kullanırken gezdiğiniz siteleri sosyal ağlarda kolayca paylaşabiliyorsunuz. Uygulamayla notlar tutmak ve bu notları güvenli bir şekilde saklamak mümkün.

Güvenli olduğu kadar işlevsel de olan Norton Identity Safe ile sitelere kayıt olurken girmeniz gereken form bilgilerini uygulamaya kayıt ederek otomatik form doldurma özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Önemli! Uygulamayı kullanmak için bilgisayarınızda Norton Identity Safe masaüstü uygulaması kurulu olmalıdır.

1.50.10 güncellemesi sonrasında:

Yan menüde hızlı giriş özelliği geldi.
Kayıtlı IDSafe girişleri görülebilir, kopyalabilir kılındı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver