Mobil Güvenlik Uygulaması Ücretsiz İndir Comodo Mobile Security Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mobil Güvenlik Uygulaması Comodo Mobile Security Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Comodo Mobile Security isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek zamanlı olarak tehditlerden sizi koruyan Comodo Mobile Security (CMS) sistemi optimize ederek daha kararlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. CMS zararlı uygulamaları ve güvenlik açığı yaratabilecek ayarları keşfederek sizin için düzeltebilir.

Antivirüs özelliğiyle Android cihazlara bulaşabilecek yazılım ve tehlikeli uygulamaları engeller.
Uygulama ve işlem yöneticisi özelliğiyle çalışan uygulamaları ve ne kadar sistem kaynağı kullandıklarını görerek istediklerinizi durdurabilir veya kaldırabilirsiniz.
SMS ve arama engelleme özelliğiyle istemediğiniz numaraların size ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca anahtar kelimelerle gelen SMS’leri engelleyebilirsiniz.
Gizlilik korumasıyla sizden başka kimsenin görmesini istemediğiniz detayları saklayabilirsiniz. Böylece iletişim bilgileri veya uygulamalar size özel kalabilir.
Çalınma korumasıyla uzaktan bilgilerinize ulaşılmasını engelleyebilir, telefonun yerini tespit edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver