Mobil Antrenörle Spor Yapma Uygulaması Ücretsiz İndir Workout Trainer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mobil Antrenörle Spor Yapma Uygulaması Workout Trainer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Workout Trainer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Evinizde egzersiz yaparken sanal bir koçtan destek almak sizi motive edebilir. Daha sağlıklı ve formda kalmak için egzersiz yaparken doğru şekilde çalışmak için Workout Trainer uygulamasından yardım alabilirsiniz. Resim ve videolu gösterimlerle yapmanız gerekenleri adım adım gösteren uygulamayla kilo verebilir veya hayal ettiğiniz vücuda kavuşabilirsiniz. Vücudun ayrı bölgelerini çalıştırmak için binden fazla egzersiz içeren uygulama ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamada denediğiniz ve beğendiğiniz egzersizleri e-posta, Facebook ve Twitter aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Workout Trainer ile egzersizleri doğru sürelerde, adım adım müzik eşliğinde uygulayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver