Milli Kütüphane Nedir Hakkında Bilgi

Milli Kütüphane Nedir

Milli Kütüphane anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Milli Kütüphane Nedir, Milli Kütüphane Ne Anlama Gelir, Milli Kütüphane Ne Demektir, Milli Kütüphane Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Milli Kütüphane ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Milli Kütüphane Anlamı

Ankara’da Namık Kemal Mahallesi’nde Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı, Türkiye’nin en büyük devlet kütüphanesi (açılışı 16 Ağustos 1948). Kütüphane görevlilerinden birçoğu dış ülkelere staja gönderildi. Ana kuruluşa bağlı olarak Namık Kemal Çocuk Kütüphanesi, Namık Kemal Evlere Ödünç Kitap Verme Servisi, Yenidoğan Şube Kütüphanesi kuruldu. Kütüphanede bir okuma salonu, iki periyodikler okuma salonu ve özel çalışma yerleri vardır.

Konu ile ilgili aramalar: Milli Kütüphane Nedir Milli Kütüphane ödev ara Milli Kütüphane kelime anlamı Milli Kütüphane sözlükte ara Milli Kütüphane ansiklopedi bilgi bankası ara Milli Kütüphane ne demek Milli Kütüphane neye denir

Milli Kütüphane ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver