mikro plus lifting gıdı sarkması-yüz gerdirme tedavisi-mikro plus zayıflama Hakkında Bilgi

Aşağıda mikro plus lifting gıdı sarkması-yüz gerdirme tedavisi-mikro plus zayıflama ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yüz sarkması için çözüm olan ve özel çubuklar ile izometrik bir toparlanma esasına dayanmaktadır. Yüzdeki 53 kasa uygulanan mikro plus lifting, yüz, gıdı ve dekolte bölgesine uygulanabilmektedir. Mikro plas liftink tedavisinin diğer estetik operasyonlara göre en önemli avantajı ağrısız ve acısız bir yüz gerdirme tedavisi sağlamasıdır. mikro plus aynı zamanda bölgesel zayıflama amacıyla yağ dokularını eritmek için de kullanılmaktadır.

Micro Plus uygulaması, bölgesel zayıflama konusunda oldukça etkin bir elektro terapi cihazıdır. Micro Plus, selülitlerin giderilmesini, zayıflamış liflerin ve bağlayıcı dokuların yenilenmesini ve onarılmasını sağlar bu sayede kolajen ve elastin üretimini hızlandırır ve hücre metabolizmasını hızlandırarak cilt yapısını yeniler.

Karın, bacak, kalca, kol, göbek ve dizlerde etkili olan Micro Plus, 1 seansta 72 saat spor yapma etkisi yaratır.

Micro Plus cihazı zayıflamanın dışında üz ve boyun germe, ameliyatsız yüz germe, göz ve dudak çevresi, göğüs ve dekolte doku liftingi, karın ve yumuşak doku liftinginde uygulanmaktadır.

Ameliyatsız yüz germe uygulaması, bir çeşit lifting uygulamasıdır. Cerrahi işlemlere gerek kalmadan, farklı yöntemlerle yenilenmeyen cilt dokuları tekrar eski haline dönüştürülüyor, sarkmış olan deriler toparlanıyor ve cildin alt tabakasına gerçekleştirilen uygulamalarla dolgun bir görünüm kazandırılıp, kırışıklıklar yok ediliyor.

Nişantaşı Estetik ve Güzellik’te Pharmagel ürünleriye gerçekleştirilen profesyonel cilt bakımı, uzman estetisyenler tarafından gerçekleştiriliyor. Cilt yüzeyini yenileyici anti ageng etkili cilt bakımları,c vitamini ile anti oksidan etkili bakımlar, medikal cilt bakımları ve lifting yenileme bakımlarının yanında uygulanan profesyonel cilt bakımı, cildinizde bulunan fazla yağ, akne, siyah nokta gibi sorunları yokederken, cildinizin sadece günübirlik güzel gözükmesini değil, sağlık kazanarak uzun süre boyunca parlamasını sağlıyor.

Profesyonel cilt bakımı yerine tercih edebileceğiniz diğer uygulama olan selülit masajı, portakal görünümüne sahip bacak ve basenlerinden şikayetçi olan bayanlar için rahatlatıcı bir çözüm olabilir. Ayaktan başlayarak yumuşak ve hafif hareketlerle diz, baldır ve kalçalara kadar devam eden masörler, bu hareketlerle bozuk kan dolaşımının yeniden düzenlenler, hücrelere daha iyi oksijen gitmesi ve toksik maddelerin vücuttan atılmasını sağlarlar.

Nişantaşı Estetik ve Güzellik

Uluslararası hizmet standartlarına ulaşmayı, müşterilerine bakım ve güzellik alanındaki en yenilikçi uygulamaları sunmayı hedefleyerek ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek yola çıkan Nişantaşı Estetik ve Güzellik, kurulduğu günden bu güne müşterileri ve işletme kalitesiyle bir marka haline geldi.

En ileri teknolojilere, konusunda uzman doktor, estetisyen ve diğer çalışanlara sahip olan işletmenin tüm çalışanları güler yüzlü ve samimi hizmet anlayışlarıyla da müşterileri memnun etmekteler.

micro plus lifting nerede yapiliyor

mikro plas lifting, istanbul, ankara, izmir bursa, adana gibi gelişmiş kentlerdeki zayıflama merkezleri nde uygulanmaktadır.
micro plus lifting ucretleri, micro plus lifting fiyat ucret fiyatlari, micro plus lifting yaptıran var mı,mikro plas liftink yaptıranlar varmı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver