Migros Kurbanlık Fiyatları 2012

Etiketler: 2012 büyük baş kurbanlık fiyatları2012 küçük baş kurbanlık fiyatlarıkurbanlık fiyatları ne kadaronline kurbalık satışları 2012

Migros kurbanlık fiyatı 2012 : (dana, koyun, koç) Migros 2012 kurbanlık hayvan

Sponsorlu Bağlantılar

Migros kurbanlık fiyatı 2012 : (dana, koyun, koç) Migros 2012 kurbanlıkhayvan fiyatları, büyük marketler2012 Kurban bayramına hazır. Milyonlarca müslümanın kurban keseceği Kurban Bayramı‘nda büyük marketler özellikle Migros hayvan kesimi için hazırlık sürecine girdiği bilgisine ulaşıldı. Migros’ta geçtiğimiz yıl olduğu gibi kurbanlık küçükbaş, büyükbaş hayvan satışı yapacak. Taksitle ödeme seçeneklerinin bulunduğu kurbanlık hayvanlarda cazip fiyatlarla müşterisinin yüzünü güldürecek. Önceki bayram da da hayvan satışında çok hesaplı rakamlarla en fazla tercih edilen büyükmarketler arasında yerini almıştı.

Gelelim Migros’taki bu yıl kurbanlık fiyatlarına; geçtiğimiz yıla oranla et fiyatları artış gösterdi. Ancak bu durum Migros’ta pek fazla boy göstermedi. Yani Migros 2012 kurbanında da müşterilerine indirimli hesaplı kurbanlık satışını sürdürecek olması sevindirici haber.

MİGROS’TA 2012 KURBANLIK FİYATLARI

– Canlı Ağırlığı: 40 – 45 kilogram küçük baş kurbanlıklar ortalama 690 Türk lirasından başlayan fiyatlarda satışa sunulacak.
(Kesimini Migros yapsın istiyorsanız bu hayvanlarda ortalama sizlere 16-18 kilogram et çıkmakta.)

– Hisseli danaya girmek isteyenlerin hisse fiyatı ise 675 Türk lirası.

Migros Real Carrefour Kurbanlık Fiyatları Online Satışları 2012

Yakın zamanda karşılayacak olduğumuz mübarek Kurban Bayramı telaşesi yurdun genelini sarmaya başladı. Tüm dünya müslümanları tarafından kutlanacak olan Kurban bayramının en önemli değerlerinden biri Allah rızası için ihtiyacı olanlara verilmek üzere kesilecek olan kurbanlar. Bizlerde siz değerli takipçilerimiz için araştırmalar yapıp. 2012 Currefour kurbanlık satışları, Real kurbanlık fiyatları, online migors kurbanlık satışları ve fiyatları gibi aramalarınıza yanıt vermeye çalışacağız. Bildiğimiz kadarıyla geçtiğimiz senelerden itibaren Kipa da kurbanlık satışlarına başlamıştı Şu an itibarıyla Türkiye genelindeki büyük ve küçük baş Kurbanlık fiyatları konusunda bir dengesizlik hakım. Hala fiyatlar 

oturmuş değil. Eğer yazımı okuyan Kurbanlık satışı yapan takipçilerimiz varsa şu anki kurbanlık değerlerini ve nerede nasıl satıldığını alt kısımdaki Ozguncel.com yorum bölümünden bildirebilirler. Daha önceki yollarda Migros üzerinden online kurbanlık alımı yapmış olan takipçilerimiz biliyordur fakat yeni üyelerimiz için tekrar paylaşmak istiyoruz.

Tavsiyemiz kurbanlığınızı gidip yerinde görmeniz ve uygun olup olmadığından emin olmak için incelemenizdir. Senede sadece bir defa keseceğiniz kurbanlık için kesinlikle özen gösterin.

Migros Resmi Sitesinden Kurbanlık Satın Almak isteyenler Buradan üye olabilirler.

carrefour kurbanlık fiyatları 2012, carrefour kurbanlık fiyatları, migros kurbanlık fiyatları, migros kurbanlık 2012, migros kurbanlık, carrefoursa kurbanlık 2012, adese kurbanlık,kurbanlık fiyatları 2012, kipa kurbanlik fiyatlari 2012, kurbanlık fiyatları, migros koyun, büyükbaş dana fiyatları, kurbanlık düve fiyatları 2012, migros kurban fiyatları 2012

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver