migren tedavisi jeli-migren ağrıları için krem Hakkında Bilgi

Aşağıda migren tedavisi jeli-migren ağrıları için krem ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

migren tedavisi jeli-migren ağrıları için krem

Migren atakları için bazı jeller ve kremler migren ağrısı nasıl geçer sorusuna da alternatif tedavi yanıtı teşkil etmektedir. Migren sancısı ve baş ağrısı için bir çok marka ve türde satılan migren tedavisi için jeller ve krem türleri arasında bir tane migren için jel i size tanıtacağız.

Mediwell Migraine Therapy – Migren Bandı

Migraine Therapy Cooling Gel Patch yüksek su oranı ve mentollü içeriği ile bulunduğu yüzeyde soğutma etkisi yaparak baş ağrısının azaltılmasına yardımcı olur. Hidrojel yapısı sayesinde 8 saate kadar süren ferahlatıcı etkiye sahiptir. Tedavi süresince ilaçlar ile birlikte kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur. 5.5 pH değeri ile cilde dosttur ve alerjik değildir. En etkili sonuç için baş ağrısının ilk belirtileriyle birlikte kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Şekli

Uygulama yapacağınız yüzeyi temizleyin ve kurulayın.

Üzerindeki koruyucu filmi çıkarın ve yapışkan yüzeyi cildinize yapıştırın.

Kullanımı çok kolaydır. Yumuşak jel yapısı uygulandığı yüzeye sıkıca tutunur. Özellikle gece kullanımında kayma yapmadığı için idealdir. Çıkarıldığında yapışkan artığı bırakmaz ve can yakmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver