Mide Bulantısı Nasıl Geçer? Doğal Çözüm

Son Arananlar:mide bulantısı nasıl geçer, arabada mide bulantısı nasıl geçer, ara ara mide bulantisi,mide bulantısı için doğal çözümler, Mide bulantısı doğal cözüm, mide bulantısı çözümü, hafıf mıde bulantısı nasıl gecırılır, hafıf mide bulantısı, araba tutmasında mide bulantısı nasıl geçer, mide bulantısı nasıl geçirilir

Mide Bulantısı

Sponsorlu Bağlantılar

Mide Bulantısı Nasıl Geçirilir?

Sponsorlar

  • Mideniz bulanıyorsa bir tatlı kaşığı kadar kekiği ağzınıza atın ve 1 bardak ılık su için. 10-15 dakika içinde bulantınız tamamen geçecektir. Araba tutmasında da oldukça etkilidir (Prof. Dr. İbrahim Saraç’ın tavsiyesidir).
  • Başka bir yöntem de 1 çay kaşığı kadar öğütülmüş kahveyi, bir bardak ılık su ile içmeniz bulantının geçmesine sağlayacaktır.
  • Hamilelik süresince mide bulantılarını hafifletmek için ara ara kuru ekmek ve galeta atıştırmak mide bulantısı şikayetlerinizi oldukça azaltacaktır.

Not: Mide bulantınız var ise midenizi yormayan hafif yemekler tercih etmenizde fayda var.  Yağlı yiyecekler yemekten kaçının. Yoğurt yemek mide için faydalıdır. Süt içmeyiniz.

Bu sayfadaki yöntemler bilgilendirme amaçlıdır. Mideniz bulantısı ciddi bir rahatsızlığın da habercisi olabilir. Doktora gitmenizde fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver