Microsoft Security Essentials Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:Microsoft Security Essentials  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Microsoft Security Essentials Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama,Microsoft Security Essentials  Direk İndir Tek Link,Microsoft Security Essentials  Full İndir Download, Demo İndir Demosu, Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Microsoft Security Essentials Ana Ekran

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Security Essentials gerçek zamanlı koruması ile ev bilgisayarınız için virüslere, casus yazılımlara ve diğer zararlı yazılımlara karşı güvenlik sağlamaktadır. Güncellenen sürümünde yazılım güçlenen özellikleri yanında Türkçe dil desteğini de özellikleri arasına ekledi.

Microsoft Security Essentials, Microsoft’un ücretsiz olarak yayınladığı kolay kullanımlı bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınızın son teknoloji ile güncel bir şekilde korunmasını sağlar. Bilgisayarınızın tehlikede olup olmadığını anlamak artık çok kolay. Security Essentials yeşil ise bilgisayarınız güvendedemektir.

Microsoft Security Essentials, arkaplanda çok sessiz ve sistemi yormadan çalışan yapısıile düşük donanım özelliklerine sahip bilgisayarlarda da tam performans göstermekte ve sistemde herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.

Önemli! İndirmek üzere olduğunu yazılım Microsoft Security Essentials’ın Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemi için geçerli olan yazılımıdır. Windows XP kullanıcısıysanız buraya tıklayarak yazılımı indiriniz.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver