microsoft office alternatifi office Oppen Office 3.0 Oppen Office 3.0 çıktı

Etiketler: Linux, microsoft office, Oppen Office 3.0 download

Oppen Office 3.0 Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Oppen Office 3.0

Oppen Office 3.0 rekor kırdı. Microsoft Office’in alternatifi olarak bilinen Oppen Office 3.0 yeni versiyonuyla rekor kırdı. Oppen Office ile tüm Office işlerinizi halledebilirsiniz. Üstüne üstlük bunları yapabilmeniz için kimse sizden ücret talep etmiyor.

Ücretsiz ofis paketi OpenOffice, yeni versiyonu ile karşınızda. Kolay kullanımı ve kullanışlı ara yüzüyle vazgeçilmezleriniz arasına gireceğe benziyor.

null

OpenOffice, metin işleme, tablo hesaplama ve sunum hazırlama araçlarından oluşur. Oppen Office Microsof Office formatlarıyla da çalışabilmektedir. 2.x versiyonlarıyla birlikte program StarOffice ile de yüksek bir uyum sağlıyor. OpenOffice İçe ve dışa aktarma özellikleri de iyileştirilmiş ve özellikleri kararlılık sağlamakta, tüm işletim sistemleriyle de çalışabilmektedir. Ayrıca OpenOffice’te StarOffice’tekine benzer reklam uygulamaları bulunmamaktadır. Oppen Office ile yaptığınız çalışmaları Ms Office açmak istiyorsanız kayıt ederken XML, DOC gibi Ms Office programlarının uzantılarını seçmeniz yeterli olacaktır. Oppen Office 3.0 bilgisayarınıza indirebilmek için size uygun linke tıklayarak indirebilirsiniz.

OpenOffice.org 3.0 Windows Paketi Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz

OpenOffice.org 3.0 Linux Tar Paketi Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz

Son Aramalar: Linux, microsoft office, microsoft office alternatifi, office, Oppen Office 3.0, Oppen Office 3.0 çıktı, Oppen Office 3.0 download, Oppen Office 3.0 free download, Oppen Office 3.0 hemen indir, Oppen Office 3.0 hızlı indir, Oppen Office 3.0 indir, pardus, ücretsiz office programları, unix, vista, xp

oppenoffice, office 3 0 fiyatı, samsung note 2 microsoft officce

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver