Microsoft Office 2010 Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: Microsoft Office 2010  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Microsoft Office 2010  Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, Microsoft Office 2010  Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, Microsoft Office 2010  Demo İndir Demosu, Microsoft Office 2010  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Microsoft Office 2010‘un sürümünü yayınlayan Microsoft iş yaşamında en çok tercih edilen yazılımını daha basit, etkili ve hızlıiddialarıyla kullanıcılarla buluşturdu. Sosyal ağlarla iletişime ağırlık veren yeni Office sürümleri gelişime ayak uyduran pratik bir iş yaşamı sağlama hedefinde.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Office 2010’un en önemliği özelliği fikirlerinizi ifade edebileceğiniz ve problemleri çözümleyebileceğiniz diğer insanlarla iletişime geçebilmeniz. Program PC, web veya akıllı telefonlar üzerinden Office belgelerinize istediğiniz yerden ulaşmanızı sağlıyor. Microsoft Office’in diğer bir özelliği belgelerinizi senkronize ederek verimliliği artırması. Bu sayede belgelerinizde hangi platformda değişiklik yaparsanız yapın. Her an değişiklikleri görüntüleyebileceksiniz.

Önemli: Microsoft Office deneme sürümünü kişiye özel anahtarlarla indirtmektedir. Yönlendirildiğiniz sitede Microsoft Live kullanıcı adı ve şifrenizle (MSN kullanıcı adı ve şifreleriyle aynı) giriş yaptıktan sonra deneme sürümünü indirebilirsiniz.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver