Microsoft .NET Framework 4.5 Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: Microsoft .NET Framework 4.5    Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Microsoft .NET Framework 4.5    Son Sürüm İndir, Microsoft .NET Framework 4.5    Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, Microsoft .NET Framework 4.5    Demo İndir Demosu,  Microsoft .NET Framework 4.5   Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Yeni nesil internet yazılımlara güçlü bir zemin hazırlamak için geliştirilen .NET Framework 4 ile yüksek kalitede uygulamalar hazırlanabilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

.NET Framework 4 .NET Framework’un eski sürümleri ile birlikte çalışarak ve paralel programlamaya izin vererek orta katman uygulamalarının performansında büyük bir artış sağlıyor. Yeni sürüm endüstri standartlarına verdiği destek, daha fazla dil kullanma avantajı, sunduğu yüksek performans ile eski sürümlerinden ayrılıyor.

Önemli! Yazılım geliştiriciler için uygulama ve kütüphaneler içeren .NET Framework, bu platformda hazırlanan bir program sisteme kurulacağı zaman ihtiyaç duyacağınız bir yazılımdır.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver