MHRS İnternet Randevu Alma Sistemi

Son Arananlar:mhrs online randevumhrs randevu almamhrs web randevuwww mhrs com,okmeydanı mhrsınternetten randevu almabağcılar devlet hastanesi mhrs randevu almassk okmeydanı randevu onlinebagcılar mhrsokmeydanı ssk randevu onlinependik devlet hastanesi mhrsokmeydanı ssk randevu mhrsmhrs bagcılarçapa tıp fakültesi mhrs

Sağlık Bakanlığı’na bağlı Devlet hastaneleriÜniversite hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığımerkezlerine, MHRS‘nin 182 numaralı hattından veya internet sitesi üzerinden randevu alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

MHRS ile İnternetten Randevu Nasıl Alınır?
Bu sistemi kullanarak ücretsiz randevu alabilirsiniz.

MHRS İnternetten randevu almak için buraya tıklayınız.

Randevu alabilmek için daha önceden MHRS sistemine kayıtlı olmanız gerekmektedir. Kayıtlı değilseniz internet üzerinden kolaylıkla kaydınızı yaptırıp hemen randevu alma işlemine geçebilirsiniz.

Kayıtlı iseniz T.C. kimlik numaranızı ve parolanızı girerek randevu alma ekranına ulaşabilirsiniz. (1. ve 3. resim)

Kaydınız yok ise Yeni Üye yazan yere tıklayarak yıldızlı alanları doldurunuz.

Sponsorlar

MHRS internet randevu alma giriş sayfası

Yeni Üye Kaydı için aşağıdaki yıldızlı alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup kaydet’e tıklayınız. Bu işlemin ardından direkt randevu ekranı açılacaktır.

Aşağıda örnek resimde randevu alma ekranı gözükmektedir. Bu kısımdan randevuyu almak istediğiniz, il, ilçe, hastane adı, klinik (bölüm) seçilmesi zorunludur. Bu işlemi yaptıktan sonra Hekim Ara yazan yere tıklayarak en erken randevu tarihlerini ve doktorları görebilirsiniz. Uygun olanı seçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver