Metin Editörü Ücretsiz İndir Notepad2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Metin Editörü Notepad2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Notepad2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows’un içerdiği Not Defteri uygulamasına benzerliğiyle dikkat çeken yazılım, kullanıcılar tarafından Not Defteri olarak da kullanılabilir. Menü çubuğunun altında bulunan ikonlar arasında bulunan Customize Schemes ikonunu kullanarak, Notepad2 yazılımını ihtiyacınıza uygun olarak özelleştirebilirsiniz.

Özellikleri:

Özelleştirilebilir sözdizimleri.HTML, XML, CSS, JavaScript, VBScript, ASP, PHP, Perl/CGI.C/C++, C#, Java, VB, Pascal, Assembler, SQL, Python, NSIS.INI, REG, INF, BAT, DIFF.Notepad2 ile düzenleme de içeriden veya dışarıdan sürükle bırak desteği.Sürekli anlatımları arama ve değiştirme.Kullanışlı kelime, satır ve blok düzenleme kısayolları.Dikdörtgen seçim. (Alt+Mouse)Parantez aralığı, otomatik tab, uzun satır işareti, büyütme fonksiyonları.Unicode, UTF-8, Unix ve Mac metin dosyalarını destekleme.Açık kabuk kısayolları.Yüksek ayarlanabilirlik.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver