metin dosyalarını pdf dönüştürme PDF resim dosyalarını pdf dönüştürme word dosyasını pdf yapma

Etiketler: dökümanları pdf çevirme, excel dosyalarını pdf yapma

Dosyaları PDF Formatına Dönüştürme Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Dosyaları PDF Formatına Dönüştürme

Yazıcıdan çıktı olarak alınabilecek tüm dosyalarınızı PDF formatına kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. Özellikle Word ve Excel dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde PDF formatına dönüştürebileceğiniz FREE PDF Printer adlı program ile dosyalarınızı nasıl PDF formatına dönüştüreceğinizi anlatacağız. Ücretsiz ve Türkçe desteği bulunan programın kullanımı da gayet basit yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklayarak programı indirmek ve bilgisayarınıza yüklemek:

Bilgisayarınıza programı yükledikten sonra PDF yapmak istediğiniz dosyayı yazıcıdan çıktı alacakmış gibi dosyanızı uygun bir programla açıp Yazdır veya Print seçeneğini seçiyorsunuz. Burada yazıcı seçeneklerinden yeni oluşturduğunuz “Bullzip PDF Printer” seçiyorsunuz. ve karşınıza çıkan ekrandan Tür seçeneklerinden PDF dışında BMP, JPEG, PCX, PNG ve TIFF seçeneklerinden birinide seçebilirsiniz. Aynı ekrandan dosya kaydetme yerini de seçmelisiniz.

Genel – Belgeler – Resim – Damgalama – Birleştir – Güvenlik sekmelerinden yeni oluşturacağınız dosyayı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. FREE PDF Printer sayesinde yazdırma özelliği olan tüm dosyaları PDF formatında kaydedebilirsiniz.

FREE PDF Printer Programının Özellikleri:

Microsoft Windows 2000/XP/XP x64/2003/2003 x64/Vista/Vista x64/2008/Windows 7

64-bit işletim sistemleri desteği

128/40 bit şifreleme.

Kalite ayarları (ekran, yazıcı, ebook, ön baskı).

Filigran yazı, boyut, döndürme ve şeffaflık.

Kullanıcı arayüzü kontrolü.

Çoklu çıkış türleri: BMP, JPEG, PCX, PDF, PNG ve TIFF.

http://www.bullzip.com/products/pdf/info.php#download

Son Aramalar: dökümanları pdf çevirme, excel dosyalarını pdf yapma, metin dosyalarını pdf dönüştürme, PDF, resim dosyalarını pdf dönüştürme, word dosyasını pdf yapma

png uzantılı dosya pdf ye çevirme, tif dosyası pdf cevirme, word formatındaki bir dosyayı jpeg formatına çevirmek, png dosyasını pdf ye çevirme, png yi pdf ye çevirme türkçe, png dosyayı pdf yapma, png dosyasını pdf çevirme, pdf dosyasını png olarak kaydetme, png dosyalarını pdf yapmak, pdf formatndan resim formatına çevirme

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver