Metabolizma hızlandırıcı çaylar: Metabolizmayı hızlandırmak için bitki çayları Hakkında Bilgi

Aşağıda Metabolizma hızlandırıcı çaylar: Metabolizmayı hızlandırmak için bitki çayları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Metabolizma hızlandırıcı çaylar: Metabolizmayı hızlandırmak için bitki çayları

Bitkisel yollarla metabolizma hızlandırmak denilince akla ilk gelen şey, bitki çayları dır. Bitkisel çaylar hem tam manasıyla bir şifa kaynağı, hem de zayıflama ve metabolizmayı artırmak için kullanılabilen faydalı bitkilerdir. Bu yazımızda sizlerle metabolizmayı hızlandırmak için bitki çayları nasıl yapılır konusunu araştırarak sizlere özel metabolizma hızlandırıcı çay tarifleri vereceğiz.

Metabolizmayı hızlandıran bitki çayı tarifi. Selahattin Dönmez metabolizma hızlandırıcı çay formülü. Metabolizmanız yavaşlayınca kilo almaya başlarsınız. Metabolizmanın hızıyla kilo almayı şöyle açıklayabiliriz. Metabolizma yavaşladığında kolay kilo alırsınız, hızlı çalışırsa kolay zayıflarsınız.

Selahattin Dönmez ünlü diyetisyen metabolizmanızın hızını artıracak ve böylece istediğiniz kiloya sahip olabilme imkanınızı sağlayacak formülü açıklıyor.

– 2 adet taze elma
– 1 adet bol sulu limon
– 1 adet kuru dal tarçın
– 1 adet çay kaşığı karanfil
– 1 yemek kaşığı karabiber
– 3 lt su

Limonu ve elmayı yıkayınız, bir kaba kabuklu olarak dilimleyiniz. Çekirdeklerini atmayınız. Bunlara tarçın, karabiber, karanfil ekleyin. 3 litre suda kaynatın. Karışımı güzelce süzünüz. Bu karışımı öğünlerden sonra ılık olarak içiniz zayıflamanıza yardım eden formüldür.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver