Messenger, Mail, Writer, Fotoğraf Galerisi, Toolbar, Oturum Açma Yardımcısı Ücretsiz İndir Windows Live Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Messenger, Mail, Writer, Fotoğraf Galerisi, Toolbar, Oturum Açma Yardımcısı Windows Live Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows Live isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Live programlarını içeren bu yükleyici paket program ile masaüstünüze Microsoft yazılımlarının kalitesini getirebileceksiniz. Windows Live Messenger, Windows Live Mail, Windows Live Toolbar, Windows Live Fotoğraf Galerisi gibi diğer birçok küçük masaüstü uygulamasını bu paket ile kolaylaıkla yükleyebileceksiniz.

İçerdiği programlar:

Windows Live MessengerWindows Live MailWindows Live WriterWindows Live Fotoğraf GalerisiWindows Live ToolbarAile KorumasıSilverlightMicrosoft Office Live Add-in

Her bir programı bu yükleyici ile bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. İsterseniz tüm programları kurabilirsiniz. İsterseniz de sadece kurmak istediğiniz programları kurabilirsiniz. Bu programlar ile masaüstü internet aktivitelerinizi Microsoft kalitesi ile gerçekleştirebileceksiniz. Blog yazarken Writer’ı kullanabilir, E-posta yollarken Mail’ı kullanabilir, anlık mesajlaşma için Messenger’ı kullanabilir, fotoğraflarınızı internete koymak için Fotoğraf Galerisini kullanabilirsiniz.Windows Live Messenger: Dünyanın en popüler ve yaygın anlık mesajlaşma programı ile arkadaşlarınızla çok kolay bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.

Windows Live Mail: Tamamen Türkçe olan bu e-posta programı ile çok kolay bir şekilde mail hesaplarınızı kontrol edebilir, yeni e-postalar gönderebilir, imzalar oluşturarak mail adreslerinizin altında bu imzaları gösterebilirsiniz. Tüm email adreslerinizi bu küçük ama çok etkili e-posta yönetim programı ile kontrol edebilirsiniz.

Windows Live Writer: Bu program ile blog’unuza çok rahat bir şekilde herhangi bir internet tarayıcısı ile blog adresinize girmeden yazı ekleyebilirsiniz. Birçok popüler blog sitesi ile uyumlu çalışabilen bu program ile hesabınızı programa girin ve yazılarınızı masaüstünüzden göndermeye başlayın.

Windows Live Fotoğraf Galerisi: Live Space’inize fotoğraf yüklerken herhangi bir internet tarayıcısından adresinize girip fotoğraf yüklemektense bu küçük masaüstü programı ile bu işlemleri masaüstünüzden gerçekleştirebilirsiniz.

Windows Live Toolbar: Internet Explorer internet tarayıcınıza yerleşen bu araç çubuğu ile Live arama motoru üzerinden arama yapabileceksiniz.

Windows Live Oturum Açma Yardımcısı: Bu uygulama ile de Live hesabınızı çok kolay bir şekilde masaüstünüzden takip edebileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver