Messenger Güvenlik Programı Ücretsiz İndir Instant Messenger Cleaner Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Messenger Güvenlik Programı Instant Messenger Cleaner Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Instant Messenger Cleaner isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Instant Messenger Cleaner bilgisayarınızda kullandığınız sohbet programları ve ağları üzerinden dağıtılan tüm enfeksiyon ve virüsleri bilgisayarınızdan uzak tutmak için tasarlanmış bir güvenlik programıdır.

Program öncelikli olarak MSN veya Windows Live Messenger virüslerini temizlemek ve kaldırmak için tasarlanmış olsa da aynı zamanda Yahoo Messenger ve AOL Instant Messenger üzerinde de oldukça etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Instant Messenger Cleaner genel olarak anlık mesajlaşma uygulamalarımızı virüslerden koruyan başarılı bir araç olarak karşımıza çıkmakta ve mesajlaşma programlarını kullanan her kullanıcının mutlaka denemesi gereken bir uygulama.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver