Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma Programı Ücretsiz İndir Gizmo Project Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mesajlaşma ve Görüntülü Konuşma Programı Gizmo Project Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Gizmo Project isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gizmo Project, internet üzerinden ücretsiz olarak sesli telefon görüşmeleri yapabileceğiniz, bunun yanında yazılı iletişim olanakları da sağlayan bir yazılım.

Windows Live Messenger, Yahoo Messenger ve Skype gibi iletişim araçlarının tüm özelliklerinin birleşiminden oluşan ama kullanım tarzı olarak Skype’ ye çok yakın olan Gizmo ile sesli ve yazılı iletişimin yanı sıra görüntülü konuşmalar da yapabilirsiniz. Ayrıca kredi satın aldığınız takdirde sabit hatları ve cep telefonlarını da arayabilirsiniz.

Özellikleri:

Sesli, yazılı ve görüntülü iletişimÜcretsiz sesli konuşmaKredi yoluyla sabit hat ve cep telefonları ile konuşmaÇoklu mesajlaşma (grup)Dosya paylaşımıDiğer mesajlaşma protokollü arkadaşlarınızı davet edebilme (Msn, Yahoo vs.)Sabit ve Mobil hatlarla konuşabilmeKişi araması yapabilmeKonuşmalara ses efektleri verebilme (gülme vs.)Çoklu dil desteğiYüksek ses kalitesi

Tüm bu özellikleri ile size yüksek kalite de sesli, yazılı ve görüntülü iletişim imkanı sunan Gizmo Project ile sohbetler her zamankinden daha zevkli hale gelecek.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver