Mesajlaşma (SMS) Programı Ücretsiz İndir mysms Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Mesajlaşma (SMS) Programı mysms Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda mysms isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

mysms cep telefonu numaranızı kullanarak, bilgisayarınız üzerinden mesajlaşmanıza olanak veren ücretsiz ve başarılı bir uygulamadır.

Bazen telefonu elinize alıp uzun bir mesaj yazmak gerçekten çok can sıkıcı olabilmektedir. Böyle bir durumda mysms ile bilgisayarınızın başında istediğiniz mesajı rahatlıkla yazarak, gönderebilirsiniz. mysms Android ve iOS’ta dahil olmak üzere bütün büyük mobil platformlarda mevcuttur ve yolladığınız mesajları, kişileriyle birlikte kendi sunucuları üzerinde barındırmaktadır. Bu sayede istediğiniz mesajlaşmalara veya kişilere her zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

mysms Windows uygulamasının kullanımı oldukça kolaydır. Programı kurduktan sonra öncelikle kendinize bir kullanıcı kaydı oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için önce telefon numaranızı ve şifrenizi belirliyor, sonrasında da Android veya iOS işletim sistemine sahip telefonunuza mysms uygulamasını kurarak, bilgisayarınız ve telefonunuz arasında bir senkronizasyon sağlıyorsunuz. Yani eğer mysms programı telefonunuz üzerinde kurulu değilse, programın Windows uygulamasını kullanamıyorsunuz.

mysms ile metinleri hızlı bir şekilde yazabilir ve hatta isterseniz kolaylıkla resimli mesajlar gönderebilirsiniz. Cep numarasını kullanarak mesaj göndereceğiniz için, gönderdiğiniz mesaj ücretleri otomatik olarak o an ki tarifeniz üzerinden operatörünüz tarafından ücretlendirilecektir. Mesaj yollayacağınız arkadaşlarınız da mysms kullanıyorlarsa, kendi aranızda ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver